Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
Pealkirjata !!!! Vote_lcap74%Pealkirjata !!!! Vote_rcap
 74% [ 31 ]
* Ei
Pealkirjata !!!! Vote_lcap26%Pealkirjata !!!! Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
Pealkirjata !!!! Icon_minitimeby kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

 

 Pealkirjata !!!!

Go down 
3 posters
AutorTeade
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

Pealkirjata !!!! Empty
PostitaminePealkiri: Pealkirjata !!!!   Pealkirjata !!!! Icon_minitimePüh Dets 19 2010, 23:11

Mind on juba pikka aega paar asja närvi aianud. Kuna olen ise väga aktiivne ja mulle meeldib asju organiseerida jne. ja olen väga hõivatud kooliga ja trennidega.
Ka siin foorumis üritame modedega ja adminnige kõikidele kasutajatele meele pärast olla, aga kui osad soovivad muutusi siis ärge ainult öelge, vaid tooge oma ided välja. Kuna meil on väga raske kui te lihsatl ütlete. Ja teine asi on see et kui te tahate mingeid võistlusi, siis võtge nendest pärta sosa ka. mitte nii et meie mõtleme kõik asjad välja siis kõik ültevad et need teemad ei sobi või mida iganes.


Admin Allu !
Tagasi üles Go down
BööBöö-
Koomik
Koomik
BööBöö-


Postituste arv : 804
Asukoht : In LA, baby :)

Pealkirjata !!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata !!!!   Pealkirjata !!!! Icon_minitimePüh Dets 19 2010, 23:33

Aga miks Sina ise algust ei tee?
Mina ei ole küll näinud, et ükski moderaator/administraator ise ka võistlusest osa võtaks. See, et organiseeritakse ei tähenda automaatselt seda, et ise osa ei tohi võtta.
Kui võtaksid ise osa, küll siis teistel ka tahtmist tuleb.

"Ka siin foorumis üritame modedega ja adminnige kõikidele kasutajatele meele pärast olla..."
Hmm...? ei ole näha olnud küll.

"...kui osad soovivad muutusi siis ärge ainult öelge, vaid tooge oma ided välja."
See tundus olema nagu minu kohta.
Tõesti, mina olen see, kes muutusi tahab. Ütlesin siis paar kuud tagasi, et võiks kardinaalselt muuta foorumit. Te küll midagi Kettuga tegite, aga märgata ei olnud põhimõtteliselt midagi. Muutused algavad pisikestest asjadest, kuid peaksid lõppema suure pauguga.
Ausalt öeldes võiksite muuta oma suhtumist. Hetkel on küll nii, et kasutajad on nagu mingisugused tõelised orjad, et muudkui meie peame kõik ära tegema ja administratsioonile peaks jääma korraldamisrõõm.

Sorry, aga ei ole Teie poolt väga meeldiv suhtumine, eriti kui tekst kubiseb kirjavigadest.
Tagasi üles Go down
http://donttouch.sauropol.com
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Pealkirjata !!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata !!!!   Pealkirjata !!!! Icon_minitimeEsm Dets 20 2010, 00:06

[quote="BööBöö-"]Aga miks Sina ise algust ei tee? - Tavaliselt ei võta Campis võistlustest osa võistluste valmistajad kuna väga nõme oleks kui osalevad kõik teised ja siis tema võidab see on minu arvamus.
"Ka siin foorumis üritame modedega ja adminnige kõikidele kasutajatele meele pärast olla..." Ma arvan et Allu pidas silmas seda et me alati küsime muutuste juures ja kujunduste juures kas kõigile on meelepärane ja meile pole ju keegi öelnud et talle pole midagi meelepärast.
"...kui osad soovivad muutusi siis ärge ainult öelge, vaid tooge oma ided välja."
Jah alguses oli idee foorumit muuta, aga see pole veel kindel. Hetkel tegime Campi teemasid juurde, aga arvatavasti kui teema muutub siis kas jaanuarist või veebruarist

Loodan et midagi halvasti ei öelnud vms.
Kettu.
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

Pealkirjata !!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata !!!!   Pealkirjata !!!! Icon_minitimeTeis Dets 21 2010, 05:07

Tänud Kettu, ja alati ei pea olema moded ja adminnd need kes rabavad....
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pealkirjata !!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata !!!!   Pealkirjata !!!! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pealkirjata !!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Foorum :: Küsimused-
Hüppa: