Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_lcap74%Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_rcap
 74% [ 31 ]
* Ei
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_lcap26%Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeby kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

 

 Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!

Go down 
+3
Allu !
kettu
Ashley
7 posters

Mis võiks saada jutu pealkirjaks ?
Lallu elu
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_lcap0%Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Laura saab ka kuulsaks kunagi?
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_lcap0%Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lallu dreams come true!
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_lcap67%Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Lallu unistused saavad kunagi tõeks ?
Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_lcap33%Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Kokku Hääli : 3
 
Poll closed

AutorTeade
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeKolm Mai 05 2010, 00:17

See on siis veitsa teistsugune jutt, kui mu eelmised. Smile

Peategelaseks on Laura Lisette Tistale, ta on 14 aastane tüdruk, ta elab koos vanemtega ja õega. Nad elavad kõik Los Angeles-es (USA). Tal on muidu poole seljan ulatuvad blondid juuksed, helesinised silmad. Ta on üsna sale ja ta on üsna pikka kasvu, mingi 166 cm pikk. Hüüdnimed: Laura, Lallu, Liz, Lis, Liset jne. Aga peamiselt Lallu või Laura.

Lauren Lizzie Tistale
- Lallu ema. Ta on 38 aastane. Ta käin pidevalt tööreisidel, seega pole teda eriti kunagi kodus. Tal on muidu pruunid rindadeni juuksed ja helesinised silmad. Ta on üsna sale ja 176 cm pikk.

Laur Tistale
- Lallu isa. Ta on 39 aastane, ta käib ka pidevalt tööreisidel, seega teda ka pole eriti kunagi kodus. Tal on blondid juukseda ja pruunid silmad. Ta on kah üsna sale võitu ja ta on 179 cm pikk.

Laura Lizzete Tistale
- Laura õde, ta on 16 aastane. Nad ei saa oma vahel eriti hästi läbi. Tal on muidu poole seljani blondid juuksed ja pruunid silmad. Hüüdnimed: Lallu, Lal, Liz, Lizzie aga peamiselt Liz.

Liz-il on palju sõpru aga Lallul on üks parim sõbranna Maria Liisa Hudron.(Ta on ka 14 aastane, Tal on pruunid õlgadeni juuksed ja sinikashallid silmad).

Nad elavad küll eestis aga Lallu pere räägib omavahel eesti keeles, mõni kord harva ka inglise keeles. Lallu ja Liz räägivad oma sõpradega ikka inglise keeles.

Esimene osa:

"Laura Lisette!" karjus mu ema(Lauren Lizzie) alt. "What is?" karjusin mina(Laura Lisette) vastu. "Tule kohe alla," karjus ema vastu mu küsimusele. "Kohe tulen," karjusin mina ja läksin alla. "Sa lähed selle aasta suvel kuskile laagrisse ja koos õega," ütles ema. "Eh... miks... mis laagrisse?" küsisin mina. "Ise saad valida, neist kolmest," ütles ema ja andis mulle mingid tutvustuse lehed foorumidest. Ma siis lugesin need kõik läbi. "Mom, ma tahan minna sellese," ütlesin mina ja näitasin ühte neist emale. "Okay, sa lähed siia, muide su õde tahtis ka siia minna," ütles ema. "Okay," ütlesin mina naerdes. Kuna see laager oli mõeldud neile kes oskvad laulda aga mu õde ei pea viisigi. "Muide, Lallu, see laager on 2 nädala pärast," ütles ema. "Okay," ütlesin mina ja läksin teisele korrusele. "Noh Lallu, mis laagrisse minek?" küsis Liz mult ülbelt. "Sinna kuhu sinagi, Lizzie," ütlesin mina vastu ülbelt. "Mis asja? Sina ja mina koos ühe laagris? See jääb ära, elu sees ka mitte," karjus seal mu õde Liz. "Hahahahahaha," ütlesin vaid mina ja läksin oma tuppa. Ma läksin siis arvutisse, seal kuulasin ns muusikat. Siis otsustasin et helistan oma parimale sõbrannale Maria Liisale(Maria, Mari, Liisi, Liis aga peamiselt Mari). "Hey," vastas Maria mu kõnele. "Heya, Mari," ütlesin mina. "Oh, hey Lalla," ütles Maria. "What's up?" küsisin mina. "Me... like usually.... you?" küsis Maria. "Yeah... like usually... wanna do something toghether today?" küsisin mina. "Yes, yes," ütles Maria. "See you ... then... 1 pm at park... you know what park," ütlesin mina. "Yes, see you there Lalla," ütles Maria ja lõpetas kõne. Ma siis vahetasin riided ja läksin sinna parki.

Pargis:

"Hey, Lalla," ütles Maria. "Hey, Mari," ütlesin mina. "So what we doing now?" küsis Maria. "I'm going after two months to one camp, i forget what name was," ütlesin mina. "Oh, i'm going too. I'm going to Camp Musical," ütles Maria. "Oh... now i remember it... We going to same camp," ütlesin mina. "Oh, cool," ütles Maria. "But one bad thing do there, my sister come too," ütlesin mina. "Oh, she can't even sing?" küsis Maria. "I know that, but she thinks she can," ütlesin mina ja hakkasin naerma. Aeg läks kiiresti ja üsna pea me pidime minema oma kodudesse.

Minu(Lallu) kodus:

"Laura Lisette, tule siia," ütles ema. "Yes?" küsisin mina. "Kus käisid?" küsis ema. "Ma käsin Mariaga väljas," ütlesin mina ausalt. "Tore, kus su õde on?" küsis ema. "Like i care where she is," ütlesin mina ja läksin oma tuppa.
_____________________________________

See oli siis tutvustus ja essa osa! Very Happy


Viimati muutis seda Ashley (Teis Apr 05 2011, 00:51). Kokku muudetud 8 korda
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeKolm Mai 05 2010, 23:00

Nii hea , tee uus kindlasti.
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeKolm Mai 05 2010, 23:55

Muide uus osa on olemas juba... eks ma siis lisa selle siia kah nüüd! Very Happy

Tänan siis kah!

Eelmises osas:

"Laura Lisette, tule siia," ütles ema. "Yes?" küsisin mina. "Kus käisid?" küsis ema. "Ma käsin Mariaga väljas," ütlesin mina ausalt. "Tore, kus su õde on?" küsis ema. "Like i care where she is," ütlesin mina ja läksin oma tuppa.

Uues osas:


Kuna kell oli üsna palju juba ja homme oli viimane koolipäev siis ma otsustasin ära magama minna. Enne aga käisin ka pesemas.

Järgmisel hommikul ärkasin ma oma äratus kella peale üles. Ma lülitasin selle kinni ja tõusin üles. Läksin siis oma riietekappi juurde ja võtsin seal ühe seeliku, pluusi. Panin need selga ja otsisin kapi põhjast ka ühed kingad. Need panin siis jalga. Võtsin oma koolikotti ja läksin alla. "Laura Lizzete, kus sa olid terve öö?" küsis ema karmilt. "Mina... pidu... jne," edasi ütles mu õde ja läks teisele korrusele. "Miks Liz ei võiks olla nagu Lallu," ütles mu ema mu isale. Nad ei pannudgi ennem tähele, et ma olen siin. "Ta on tibi, mis teha. Ta ei saa iial olema selline nagu mina," ütlesin mina emale ja läksin köögi poole. "Sa ka siin," ütles ema üllatunult. "Jahm," ütlesin mina. Võtsin külmkapist ühe kohukese ja läksin ukse juurde. "Lähed taas jala?" küsis isa. "Logish, et jah," ütlesin mina ja läksin kodust välja.

Üsna pea jõudsin siis ka kooli. "Hey, Lalla," ütles Maria. "Hey, Mari," ütlesin mina. "Laura Lisette, where is Liz?" küsis keegi mult. "At home, sleeping i guess..." vastasin mina. "What you mean, she is not at school?" küsis see sama isik. "Johanna, i don't care very my she is... and i never gonna care," ütlesin ma ja kõndisin minema. "Where she is?" karjus see sama isik e. siis Johanna. "I DON't CARE WHERE SHE IS!" karjusin ma vastu. Mina ja Maria läksime siis oma klassi poole kus meil tund algas. Mingi poiss tuli mu juurde ja küsis: "Where is Lizzie?" "Like i care where she is, now go away... maybe she is at home, go look there," ütlesin ma ülbelt talle. "Okay," ütles tema ja läks minema. "Ugh," ütlesin mina. "What's wrong, Lalla?" küsis Maria. "Just... why everyones asking me where is Liz, me and Liz have never been friends... we hate eachothers since kindergarten..." ütlesin mina.

Mingi paari tunni pärast oli kool ka läbi ja mina ja Maria läksime minu poole. "Lalla?" küsis Maria. "What is, Mari?" küsisin mina. "Why you hate your sister so much?" küsis Maria. "We have been all the time diffrent persons. She is like bitch all time, and i'm that on who is friendly with everyone mostly all the time. It's have been that way already when we was kids," ütlesin mina. "Wow, okay then," ütles Maria. Me rääksime seal veel paljust must kunini olime minu maja juures. Me siis läksime mu kodu sisse ja ma küsisin: "On keegi kodus?" "Daa jaa," ütles mu õde. "Ahah, what ever then," ütlesin mina.
__________________________________

See osa on suhteliselt mõtetu... Very Happy

Kui loed siis komenteeri, Kriitika on ka ikka oodatud! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeNelj Mai 06 2010, 00:15

Suht lahe jutt , mõned trükivead on .
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeNelj Mai 06 2010, 00:27

Need võivad olla jah sees.
Üldse mu õigekiri lonkab veidi.... mõlemas keeles veitsa... Very Happy

Aga siiski tänan, uus osa vast ilmub veel täna... mul on sel 3. osa olemas tegelt ka nüüd... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeNelj Mai 06 2010, 02:14

Kas sa siis teist järjekat ei tee edasi ?
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeLaup Mai 08 2010, 01:59

Kirjutan küll teist järjekat ka edasi!

Seda pmt ei kirjuta mina... see on kirjutatud Jasmine(Mu täditütar) ideede põhjal. Need on kõik tema ideed olnud mis võiks siin juhtuda ja kuidas.. jne.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 22:59

Mulle meeldib, jah mõned vead on sees ja mõned imelikud laused ka, aga muidu hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeKolm Mai 19 2010, 20:40

Tänan Allu! Ma tean seda et vead on sees ja ka seda et mõned laused on imelikud! Very Happy

Tänan veel kord!
______________

Uus osa ilmub ka varsti.... see olemas aga hetkel pole aega et kirjutada seda siia.... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeKolm Mai 19 2010, 22:19

SRY, et teen kaks postitust järjest!

Aga kõigepealt veel üks asi!
Seoses jutu pealkirjaga!

Lallu elu
0% [ 0 ]
Laura saab ka kuulsaks kunagi?
0% [ 0 ]
Lallu dreams come true!
66% [ 2 ]
Lallu unistused saavad kunagi tõeks ?
33% [ 1 ]

Selle järgi siis hetkel saab pealkirjaks Lallu dreams come true!

Nüüd siis jutu juurde!
Eelmises osas:

Me siis läksime mu kodu sisse ja ma küsisin: "On keegi kodus?" "Daa jaa," ütles mu õde. "Ahah, what ever then," ütlesin mina.

Uues osas e. 3 osas:

"Come," ütles ma Mariale ja me läksime minu tuppa. "What we are doing now?" küsis Maria. "Today was last school day, right?" küsisin mina. "Not exactly, tomorrow at 10 am. We have to go to school." ütles Maria. "Yeah, right.." ütlesin mina ja lõpetanud oma lauset ära, sest Lizzie karjus: "Laura Lisette, come here!" Ma siis läksin oma tuppa kuna ta oli seal. "What is?" küsisin ma suht ülbelt. "Tõsiselt me võiks normaalselt oma vahel suhelda, ma tean et me oleme peamiselt kogu elu üks teist vihanud, kas me võiks ometgi nüüd hakkata normaalselt suhtlema. Ma ei taha enam olla enam tibi, ma ei taha iga jummala päev täis olla. Lallu, palun," rääkis mu õde. "Wow, sa oled iga jummala päev täis?" küsisin ma üllatunult. "Um, yes," ütles mu õde. "Okay siis, aga ma ei usalda sind, me võime suhelda normaalselt aga see ei tähenda et me oleks sõbrad või midagi sarnast. On selge?" rääkisin mina. "Selge," ütles mu õde ja hakkas tegelema oma asjadega. Ma läksin oma tuppa tagasi. "What she wants?" küsis Maria. Me siis rääkisin talle kogu teksti ära millest mina ja mu õde rääkisime. Aeg möödus ja Maria pidi ära koju minema.

Üsna pea kui Maria oli ära läinud otsustasin ma alla minna. Seal läksin siis kööki. Ma avasin külmkapi ja võtsin sealt midagi söödavat endale. Kui söödud siis läksin ülesse ja vaatasin õe tuppa, mis oli tühi. Samas aga oli majas ka vaikus, ma läksin igaks juhuks ka vanemate toe poole, seal ka polnud kedagi. Ega all ka polnud kedagi. "Alone at home, no partys," mõtlesin mina. Üsna pea kostus uksele koputus, ma siis läksin alla ja avasin ukse. Seal olid mingid kaks tüdrukut. "Hello," ütlesin ma neile. "Hello, we want speak with Liz," ütles üks neist. "I think she is not at home right now," ütlesin mina talle. "Okay, Bye," ütles see sama tüdruk ja nad lahkusid. "Bye," ütlesin mina ja sulgesin ukse. Ma siis läksin oma tuppa tagasi.

Järgmisel päeval ärkasin ma kell 8 hommikul üles. Ma läksin oma kappi juurde ja mõtlesin mida täna selga panna. Ma otsustasin ühe helerohelise kleidi kasuks. Ma panin selle selga. Ma siis otsisin veel ka ühed kingad mis sobiksid selle kleidiga. Kui need leitud siis panin need jalga ja läksin alla. Seal olid mu vanemad ja õde. "Hommikust," ütlesin mina. "Hommikust sullegi," ütlesid nad kõik koos. "Mis ajast te oma vahel räägite?" küsis ema vihates minule ja mu õele. "Um.. eilsest vist," ütlesin mina.
_______________________

Kriitika on lubatud!
Kui lugesid läbi siis võiksid ikka komenteerida ka! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kard123

Kard123


Postituste arv : 23

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeNelj Mai 27 2010, 04:00

hea
Tagasi üles Go down
monsa
Moderaator
Moderaator
monsa


Postituste arv : 543

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeNelj Mai 27 2010, 13:06

heaa ! Smile .
Tagasi üles Go down
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeNelj Mai 27 2010, 22:11

Tänan komentaarite eest, siin on siis ka uus osa.

Eelmises osas:

Seal olid mu vanemad ja õde. "Hommikust," ütlesin mina. "Hommikust sullegi," ütlesid nad kõik koos. "Mis ajast te oma vahel räägite?" küsis ema vihates minule ja mu õele. "Um.. eilsest vist," ütlesin mina.

Uus osa ehk 4. osa:

"Tore, et te omavahel räägite," ütles ema. Üsna pea lõpetamise me söömise ja ma vaatasin kella, kell oli alles pool 9. "Lähme juba kooli poole või ei?" küsis mu õde. "Võib mina kah," ütlesin mina. Mina ju mu õde Liz läksime siis kooli poole.

Üsna pea jõudsime me ka kooli.
Seal nägin ma Mariat ja ma läksin tema juurde. "Hey," ütlesin ma talle. "Oh, hey Lalla," ütles Maria. "So, what now?" küsisin ma talt. "I don't know," ütles Maria. Me rääksime seal oma vahel pikalt.

Samal ajal tegelt Liz-iga.
Liz räääkis seal oma sõpradega. "Hey, lizzie," ütles tema sõberanna Karolin. "Hey, Karro," ütles Liz selle peale. "So, hows going?" küsis Karolin. "I guess a good, but today im not coming to your party, sry," ütles Liz. "It's Okay," ütles Karolin. Nad rääkisid kunini kooli direktor ütles. "Now, all go to your home class."

Lallu koduklassis:

"Hello class," ütles minu(Lallu) õpetaja proua Soules. "Hello, mrs. Soules," ütles klass. "Now....." rääkis seal õpetaja aina edasi. Keegi peamislt ei kuulanudgi teda, kõik tegelesid enda asjadega. "Now, here is your," ütles järsku õpetaja ja andis mulle midagi. "Thnaks, i guess," ütlesin ma sellepeale. "Here's yours," ütles ta Mariale. "Now you all can go," ütles õpetaja ja kõik lahkusid kohe klassist. "Lallu, what we do today?" küsis Maria. "Um... good question," ütlesin mina. "Let's go to the park," ütles Maria. "First i wanna go home," ütlesin mina. "Of course, i have to go too there, let's meet in park at 1 pm." ütles Maria. "Sure, see you then," ütlesin mina ja läksin oma kodu poole.

Kodus:

"Ma kodus," ütlesin ma nii pea kui olin ukse avanud. Aga kedagi ei vastanud. Ma läksin oma tuppa. Ma vahetasin riided ja läksin siis parki.
______________________________

Edasi juba uues osas. Very Happy
Kriitika on ka lubatud ikka!
Kui lugesid siis võiksid komenteerida ka! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Pirrku
Tantsija
Tantsija
Pirrku


Postituste arv : 848

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeReede Mai 28 2010, 00:34

supper, Very Happy
Tagasi üles Go down
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeReede Mai 28 2010, 04:00

Thx! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Laulja
Laulja
Kissu


Postituste arv : 305
Asukoht : Tõrva

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeReede Juun 11 2010, 19:04

Täiega hea...

uut..
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeLaup Juun 12 2010, 00:29

Viimases osas, ei juhtunud midagi :d ma tean mul on kah vahel sellised olnud Very Happy muidu hea
Tagasi üles Go down
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeLaup Juun 26 2010, 07:59

Kissu - thx!

Allu - Mhm ja tänan! Smile


_______________________________

Wow, 4. osa kirjutasi peaegu kuu tagasi. Lõpuks saate siiski ka nüüd 5. osa. Kui loed võiksid komenteerida ka. Very Happy

Eelmises osas:


Kodus:

"Ma kodus," ütlesin ma nii pea kui olin ukse avanud.
Aga kedagi ei vastanud. Ma läksin oma tuppa. Ma vahetasin riided ja
läksin siis parki.

Uues osas:

Parki jõudes ma nägin kohe Mariat ja läksin tema juurde. "Hey Maria," ütlesin mina. "Hey Lalla," ütles Maria üsna kurvalt. "What's wrong?" küsisin mina. "I can't got to that camp and i have to move to Germany." ütles Maria. Ma vaatasin mõnda aega tema poole ja ei öelnud midagi. "Wow, but why?" küsisin ma kurvalt. "My dad gets there better job or something like that. I'm really sorry," ütles Maria. "I know. I know how hard is leave friends," ütlesin ma. "Yeah, i know," ütles Maria. Ta telefon helises ja ta vastas sellele. Ta rääkis seal mõnda aega kellegiga. Nii pea kui ta kõne lõpetas ütles ta mulle: "I have to go now. We gonna move to Germany already tomorrow. Maybe see you one day again," ütles Maria. "Maybe yeah," ütlesin mina kurvalt. Maria kallistas mind ja mina teda vastu kah. Maria lahkuski. Ma istusin pingi peale ja üsna pea jooksid mu silmist pisarad. "Hey, why you crying?" küsis keegi. "Because my only friend moves away... to Germany," ütlesin mina. "Wow, not so good," ütles tema. Ma siis vaatasin tema poole, see oli mingi poiss. Ta tundus kuidagi tuttav aga ma ei tea kuidas. "Mhm," ütlesin mina ja jälgisin seda poissi. "What?" küsis tema. "Nothing," ütlesin mina ja keerasin oma pea tema pealt ära. Selle asmel vahtisi ühte puud endast veidi kaugemal, teisel pool pargi teed. Me istusime seal vaikuses mõnda aega. "But way what's your name?" küsis tema. "Why you care?" küsisin mina. "Don't tell me if you don't want to," ütles tema lauldes. "Nüüd saan aru kes sa oled, olen mina alles lollakas," ütlesin mina. "What?" küsis tema. "Nothing at all, i have to go," ütlesin mina ja kõndisin koju. "Omg," ütlesin kodu uksest sisse astudes. "Omg?" küsis mu õde. "Jah, lihtsalt ma olen lollakas," ütlesin ma. "Miks siis?" küsis mu õde. "Olen lihtsalt. Muideks Maria ei tule meiega laagrisse. Ta kolib Saksamaale." ütlesin mina. "Ongi üks lollakas vähem," ütles mu õde vaikselt, ta arvas ilmselt, et ma ei kuula aga ma kuulsin. "Oh," ütles vaid tema ja läks trepist üles. Ma võtsin külmkapist ühe kohukese ja sõin selle ära. Peale kohukse paberi ära viskamist läksin oma tuppa. Seal läksin oma arvutisse. Logisin msni sisse ja seal hakkas muga rääkima mu üks kunagi sõber Eestist.

Karolin says: Hey Laura! Smile

L.L. / Why you have to move?? says: Hey!

Karolin says: Kes peab kuhu kolima?

L.L. / Why you have to move?? says: Mu parim sõbranna Maria siin peab kolima Saksamaale.

Karolin says: Nüüd saad tunda mis tunne on kui su parim sõbranna peab ära kolima!

L.L. / Why you have to move?? says: Kui sa vaid sellepärast tahtsid teada, siis sa oled küll... ma ei tea kes.

Karolin says: Jajaja... sau nüüd.

Ma ei vastanud talle midagi. Ma logisin üldse msnist välja ja samas ka lülitasin arvuti välja. Ma ei teadnud mida teha enam. Ühel hetkel avastasin, et lugemas mingit raamatut. See raamat oli inglise keeles ja päris huvitav.

Mitu tundi hiljem:

"Laura, sa süüa tahad?" küsis mu õde. "Jaaa," ütlesin mina. "Selleks peab poodi minema või restorani. Ema ja isa on TAAS oma tööreisidel," ütles Liz. "Ahsoo, pigem restoran siis," ütlesin mina.

Restoranis:

Me tellisime siis endale toidu ära. Ühel hetkel ma märasin siin seda sama poissi, keda ma olin näinud pargis.

______________________________

Edasi juba uues osas. Smile
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Laulja
Laulja
Kissu


Postituste arv : 305
Asukoht : Tõrva

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeReede Juul 09 2010, 03:39

Suht hea ...

Smile
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeEsm Nov 15 2010, 03:30

Krissu - thx. Smile

6. osa siis. Smile

Ma ei teinud temast enam rohkem välja, vähmelt hetkel. Minutid möödusid vaikuses ja üsna pea toodi ka meie toit. Me siis hakkasime sööma. "Lallu?" küsis mu õde Liz. "Mis on, Lizzie?" küsisin mina vastu. "On kõik korras, sa mõtled millestki koguaeg," ütles Liz. "Kõik on okay," ütlesin mina naeratades ja samal ajal mõldes, "Ei ole vist tegelt, ma ei tea. Ma tahaks teada, kes ta on. Ah ei huvita, eks kunagi saan teada." "Lallu, lähme koju nüüd?" küsis Liz. "Um okay," vastasin mina ja me siis asusime kodu teele.

Kodu teel me kumbgi ei rääkinud, kuna me ei saanud just kõige paremini läbi. Kuigi üritasime aga me olime lihtsalt nii erinevad.

Minutid möödusid taas ja üsna pea olime kodus. Ma läksin oma tuppa ja sealt edasi vannituppa. Käisin pesus ja vahetasin siis riided magmisriiete vastu. Peale seda tegevust läksin magama.

Paar päeva hiljem. Üks päev ennem kuna Lallu ja Liz peavad minema laagrisse.

"Ema ja isa ikka ärireisil?" küsisin ma õe käest hommikul. "On jah," ütles tema. "Kui kaua?" küsisin mina taas ühe uue küsimuse. "Nad ütlesid, et veel oma 2 kuni 3 nädalat," ütles mu õde. "Ahah," ütlesin mina ja läksin oma tuppa. Ma pidin asju pakkima kuna homme lähen siis lagrisse. Kui asjad olid pakitud läksin alla, et midagi süüa aga siis tuli meelde, et kodus polegi meil süüa. Ma jätsin õele laua peal kirja, et läksin kohvikusse kuna tema oli arvutis ja ma ei tahtnud teda segada. Viimati kui segasin siis ta karjus mu peale ja mul pole aimu miks.

Kohvikus:

"Hey, is that seat taken?" küsisin mina kuna kõik teised kohad olid kinni. "No, you can sit here," ütles tema. "Mitte jälle tema," ütlesin ma mõtteis. Ma näen igapäev teda aga ma ei tea kes ta ongi. "We have meet already. Like some days ago... in the park," ütlesin mina. "Oh, it's you. What's your name then?" küsis tema. "I'm Laura Lisettte, but you can call me Laura or Lallu." ütlesin mina. "I'm Ni...," hakkas tema ütlema. "I know who you are, but where are your brothers?" küsisin mina. "There, with their girlfriends," ütles siis tema ehk siis Nick. "Wow, you don't have girlfriend?" küsisin mina. "I don't have," ütles tema. "Hey miss, what you want to eat?" küsis siis selle kohviku teenindaja. "Um... one coffe and um... i don't know. Something what is good," ütlesin mina. "Um, okay," ütles tema ja mõne aja pärast tuli tagasi mu kohvi ja mingi praega. "Thanks," ütlesin mina. Tema aga ei vastanud midagi ja läks lihtsalt minema.
_________________________

Edasi siis kunagi uues osas. Smile

Kriitikat? (Kui on anda)
Komentaare? (Kui lugesid võiksid öelda mida arvad)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeTeis Nov 16 2010, 02:09

Kriitikat ? Pikemad osad võiks olla vahest ka Very Happy .
Kommentaare? Jumala hea ju! Keep going Very Happy !
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeTeis Nov 16 2010, 03:19

Ma oleks pikema kirjutanud aga ideid polnud rohkem. Smile

Thx, eks ma kunagi kirjutan uue osa.. selle nädala jooksul. Smile
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeReede Märts 04 2011, 02:15

Sorry, et pole siin eriti käinud ja seda järjekat kirjutanud. Siin on siis uus osa.

7. osa:

"So why you don't have girlfriend?" küsisin ma Nickilt. "Beacause I like someone but i don't know how she feels about me," vastas tema mu küsimusele. Ma sõin vahepeal oma praadi ja ütlesin siis: "You should ask her that," "I know, but...," hakkas tema ütlema ja ma küsisin/ütlesin sellepeale: "But what? Just Go and Ask," ja naeratasin. "But..." ütles tema jälle. "Hey Nick," ütles järsku Joe. "Oh, helllo Joe," ütlesin mina ja naersin. "What's so funny?" küsisid mõlemad. "Nothing, kui vaid N teaks et ma teda armastan, aga kahjuks ma ei julge seda talle öelda. Sorry," ütlesin mina sellepeale. "What is N?" küsis Joe. "N? What?" küsisin mina nii öelda segaduses olles. "You said N and even something else, what I didn't understand," ütles Joe. "Oh, nothing," mõmisesin sellepeale vaid. "Anyway how do you know Nick?" küsis taas Joe mult. "Um... (Ja jutustasi siis kuidas me kohtusime) so yeah.. now it was only seat what was not taken," rääkisin ma ilmselt pikka juttu maha. Joe oli vahepeal ka istunud minu ja Nicki lauda. "Oh, i see... why he...," hakkas Joe ütlema aga sai Nickilt vastu kukalt. "Uh, what? He? Who?" küsisin mina segaduses olles aga üsna pea ütlesin: "Ahah, wow," "Uh, what?" küsisid nemad nüüd. "NICK AND JOE?" karjus Kevin. "KEV, here," ütles Joe. "Who are you?" küsis Kevin meie juurde tulles. "Just very random girl, oh name is um.... Laura," ütlesin mina mõltes just sellele millest ma aru sain. "Okay," ütles Kevin ja istus minu kõrvale. "You are that girl," ütles Kev. "That girl? Now i get it, hehe," ütlesin mina ja naersin seal. "What?" küsisid nad kõik korraga. "That girl who likes to Nick is me," ütlesin mina ja panin käed oma näo ette. "Uh?" küsis Nick. Kevin ja Joe vaid naersid. Ma võtsin käed näo eest ja ütlesin: "Nick, you should tell her or you going regat that some day or even now," ütlesin mina ja samal ajal helises mu telefon. Ma vastasin sellele: "Ja?" "KUS PAGAN SA OLED?" karjus mu õde telefoni. "Auch, mu kõrvad idiooot. Kohvikus olen vot. MA JU Kirjutasin kirja. Idioot, nagu sa oled ei oska ilmselt lugeda enam," ütlesin ma paar sõna karjudes. "Okay, tore teada siis. Sau," ütles tema ja lõpetas kõne. "Who was that?" küsis Joe. "It was my stupid Sister Laura Lizette," ütlesin mina sellepeale ja panin oma telefoni taskusse tagasi. "Your'e name was Laura Lisette, right?" küsis Kevin. "Yes, i know i and my sis have similar names but we are not twins. She is 2 years old than me. Oh she is stupid beacuase she is. It's very complicated and boring story," rääkisin ma taas pikalt. "Oh, okay," ütles Kev. "Oh, i gotta go. My girlfriend," ütles Joe. "Em, okay," ütlesin mina. "I gotta go, meet my friend. Cya," ütles Kevin ja mõlemad nii Joe kui Kev lahkusid.

Mõnda aega oli seal vaikus. Mul oli praad sõõdud aga kohvi veel mitte joodud. "Laura?" küsis Nick. "Call me Lallu," ütlesin mina ja naeratasin. "Okay, Lallu, you are that girl who likes me," ütles Nick viimaks. "Oh, i know it already. But..," hakkasin ma ütlema aga Nick segas vahele: "I know you don't feel same way...," ütles tema aga panin oma näpu tema suu peale, et ta vait oleks. "Nicholas, i like you too. I wanted say that," ütlesin mina naeratades. "What?" küsis tema. "I like you, too" ütlesin mina taaskord. "Oh, cool," ütles tema. "Mhm, I should go. Need pack my things for my camp. Maybe see you again some day," ütlesin mina ja võtsin viimase lonksu kohvist. "Oh and you paying for that," ütlesin mina naeratades ja tõusin püsti lauast. "What?" küsis tema. "Point is that, I forgeted my purse at home. Sorry about that. So you are paying, is that okay?" küsisin mina lõpuks. "Oh, okay," ütles tema, kutsus kelneri, maksis ja tõusis püsti. "Come," ütles ta. "Where?" küsisin ma segaduses olles. "You wanted go home, I'll come with you," ütles Nick. "Ee... ok," ütlesin mina vaikselt. Ma siis astusin kohvikust välja ja kõndisin pargi poole. "Where we are going?" küsis Nick. "That way is my home," ütlesin ja näitasin pargi suunas. "Em.. okay," ütles Nick. "Oh, It's Nick Jonas," ütles mingi kari tüdrukuid. "And she have girlfriend," ütles üks neist solvunult. "Wait, what? I'm not...," hakkasin ma ütlema aga Nick suudles mind. Algul oli üllatanud aga siis suudlesin üsna pea vastu ka. "Khm," tegi keegi. Me lõpetasime suudlus ja ma vaatasin siis Nicki poole ja küsisin: "What? Why?" Ma olin segaduses. "Why do you ask that?" küsis Joe. "YOU AGAIN!" ütlesin mina karjudes. "Sorry," lisasin hiljem. "Wow," lisasin veel hiljem kuna Joe ja Nick olid nüüd ümbritsetud kisavadest tüdrukudest. "Uh, not cool at all," ütlesin ma vaikselt. "HEY LISSS," ütles mu õde Laura Lizette. "Oh, hey," ütlesin mina. "Mida sa siin teed?" küsisin mina. "My friends," ütles tema. "Hahahahahaha," naersin ma sellepeale. "Stop it," ütles Liz aka mu õde aka Laura Lizette. Ma lõpetasi naeratamise. "Miks Nick sind suudles?" küsis Liz. "Oh, ma ei tea täpselt miks aga ma tean, seda et ma meeldin talle," vastasin mina Lizi küsimusele ise kikki varvul olles ja Nicki poole vaadates. "Ja tema sulle aga miks ta siis ikka sind suudles?" küsis Liz. "LIZ, I HAVE NO IDEA," karjusin mina. "You have no idea about what?" küsis Joe. "Nothing," ütlesin ma punastades. "Eh, okay," ütles Joe sellepeale. "Liz, 1 kuu koos sinuga laagris saab olema mu elu suurim katsumus," ütlesin ma omaette. "Uh, What?" küsis Nick. "Eh.... what?" küsisin mina vastu. "What did you said?" küsis Nick. "Oh, nothing very important. Why did you screamed Liz, I have no idea?" küsis Joe. "Beacause she asked something and i didn't know anserw and she didn't listen my first time," ütlesin mina mõeldes. "Why did you kissed me?" küsisin ma peale pikka vaikust. "I don't know," ütles Nick vaikselt aga ma kuulsin seda. "Lisette, tule, me peame koju minema. Emps tuli koju ja tal on meile halb uudis," ütles mu õde. "Uh, mida?" küsisin mina. "Me peame koju minema," ütles Liz. "Eh... okay," ütlesin mina. "Nick, Joe, I gotta go right now. I'll see you guys later," ütlesin mina, suudlesin Nicki põsele ja jooksin siis koos Liziga koju.

Kodus:

"Tore, et te tulla saite," ütles ema Lauren. "Mis siis on?" küsisin mina kohe. "Esiteks te ei lähe laagrisse. Teiseks teie isa lennuk kukkus alla, kolmandaks teie isa on hetkel koomas. See on kõik," ütles Lauren. "WHAT?" karjusin mina sellepeale. Üsna pea karjus ka mu õde: "MIDA?" "Kuulsite küll," ütles ema ja läks majast välja. "Uh.... okay," ütlesime me koos. "Mu isa on koomas, omg, ühel hetkel on elu suht ilus ja siis peab alati midagi juhtuma," mõtlesin ma omaette. Mul hakkasid pisarad jooksma. "Lis, miks sa nuttad?" küsis Liz. "Kutsus mind Lalluks, aga jah. Alati peab keegi kõik ilusa ära rikkuma," ütlesin ma nuttes ja jooksin majast välja. "Hey Lalla," ütles Nick ja tõmbas mu oma kaissu. "Hey," ütlesin mina endiselt nuttes. "What's wrong?" küsis Nick. "My dad is in coma, beacause hes plane crashed," ütlesin ma vaikselt aga endiselt nuttes.
______________

Kriitikat?
Komentaare?
On mõttet üldse jätkata?

*Hayley!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Pirrku
Tantsija
Tantsija
Pirrku


Postituste arv : 848

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeEsm Märts 07 2011, 02:23

Oh, mega hea ju.
Ootan uut, Smile
Tagasi üles Go down
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeReede Märts 18 2011, 03:33

Thx Pirrku! Smile

aga uus alles siis kui on vähemalt üks komntaare veel... selle järjeka kohta.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Laulja
Laulja
Kissu


Postituste arv : 305
Asukoht : Tõrva

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeEsm Apr 04 2011, 03:10

Hea jutt!

Uut palun... Smile
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Ashley
Moderaator
Moderaator
Ashley


Postituste arv : 222
Asukoht : Atlanta

Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitimeTeis Apr 05 2011, 00:48

Sorry, et ma jälle vahepeal kirjutanud.
Siin on nüüd uus osa.


Nii siis siin on siis 8. osa Smile

Keegi ei öelnud midagi, ma lõpetasin ka ysna pea nutmise ja vaatasin nende poole. Mu telefon helises taaskord. "Ja?" küsisin ma telefoni. "LAURA, KUS PAGAN SA OLED?" karjus mu õde Liz telefoni. Kui ta juba ütles La... siis ma võtsin telefoni kõrva äärest ära kuna ma ei tahtnud et ta jälle karjuks kõrva. "No um, ma olen kuskil tänava peal. Ma ei teagi kus kohas täpsemalt. Sau," ütlesin ma ja lõpetasin kõne. "Who was that?" küsis Nick. "My idiot," ütlesin ma ja naeratasin. "My idiot?" küsis Joe segaduses olles. "My sister but i like call her now on idiot, bec she is," seletasin ma Joele siis. "Aa, okay," ütles nad kõik korraga. "Damn, we have to go now," ütles järsku Kev ja näitas näpuga enda taha. "Davai," ütlesin ma ja jalutasin oma maja ette. "LAURA!" karjus järsku keegi. "What now?" küsisin ma. "Why you are with JB?" küsis see keegi. "Em... i kinda know them now," vastasin kellegi küsimusele. "How?" "What?" "Why you?" ja veel nii edasi tuli küsimusi. "It very long and boring story. Why me... i have no idea. No i don't date with them at all, but yeah i like someone of them more than friend and he knows it already. So yeah, i should be happy about it but right now im not. STOP ASKING THESE STUPIDS QUESTIONS," vastasin ma mõnikadele küsimustele ja lõpu karjusin täiest kõrist. "Laura Lisette ära karju," ütles mu ema ukse pealt. "Sina mine sinna tagasi kuhu ennist läksid, sa ei saa mind enam käsutada. Õigemini sa ei ole seda kunagi teinud ja nüüd ei lähe see enam läbi," ütlesin ma oma emale ja astusin majja. Seal sammusin oma tuppa ja istusin arvutilaua taha.

Ma avasin oma läpaka ja lülitasin selle sisse. "Laura, sulle on külalised. Mingid 3 poissi," karjus mu ema alt. "Em... las nad tulla siis mu tuppa," karjusin ma vastu. Üsna pea astusidgi need 3 poissi mu tuppa ja nendeks oli Nick, Joe ja Kev. "Heia, why you guys are here?" küsisin ma neilt. "We are here bec there outside is to grazy, they don't stop asking questions," ütles Joe ja vaatas mu toa aknast välja. "E ok," ütlesin ma ja samal ajal logisin oma msni sisse. Seal hakkas kohe muga rääkima Maria.

Maria, "Why do I have to be there where I don't know anyone" says: Hey!
Lallu, "Why it happends me all the time.(When i happy, then happends all the time something bad what makes me sad) says: Heya Mari.
Maria, "Why do I have to be there where I don't know anyone" says:What happend?
Lallu, "Why it happends me all the time.(When i happy, then happends all the time something bad what makes me sad) says: I can't go to the camp, bec of my mom said no to that and also my dad is in coma. Oh, and you never gonna guess who is right now next to me and read this Very Happy
Maria, "What the hell?" says:Eh, who then?
Lallu, "N,J,K in my house Very Happy" says: Nick, Joe and Kevin. THEY, you know what I mean.
Maria, "What the hell?" says: OMG, How THEM get in your house?
Lallu, "N,J,L in my house Very Happy" says:Em, its kinda long story. It kinda happend that day when you said you that you have to move to German.(Jne.... no kui ei mäleta kuidas Laura kohtus esimest korda Nickiga siis lugege 4. osa ja siis ka kuidas Laura kohtus esimest korda Joe ja Keviniga saate lugeda 6 osast ja kuidas nad kõik lõpetasid Lallu toas saate lugeda 7. osast ja ka ülevalt poolt. )
Maria, "Wow" says: Wow, cool. So you And HIM?
Lalla or Lallu or Laura says: We are not dating... but yeah...

"Is that very intresting?" küsisin ma JB-lt. "It is," ütlesid nad koos. "Ou may gaad," karjus järsku mu õde. "Miks nad siin on?" küsis veidi hiljem. "Em, enam ei ole väljas karjuvaid tüdrukuid?" küsisin ma vastu. "Mida?" küsisin tema. "Mis mõttes nagu mida?" küsisin vastu. "Karjuvad tüdrukud?" küsis tema. "What's going on?" küsis Kevin. "Em... to much questions... on siis väljas karjuvaid tüdrukuid?" ütlesin/küsisin siis mina. "Ei ole enam, aga nad on siin kuna sa sattusid nendega kokku kui kodust ära jooksid. Siis um tulid nende fännid ja sa pidid ära jooksma koos nendega..." ütles tema aga ma segasin vahele. "Me ei jooksnud ära. Ma lihtsalt kõndisin siia ära kodu. Siis need plikad pommitasid mind küsimustega. Ma vastasin mõndadele ja siis ma em... tulin lihtsalt tuppa. Hiljem tulid ka nemad." rääkisin ma suht pikka teksti maha. "What's going on?" kordad Kevin oma küsimust. "Liz wanted know why you guys are here, so i told her... in estonian that," ütlesin ma ja naeratasin. "So nüüd oled sa juba õnnelik?" küsis mu õde. "Whatever, idiot, go away," ütlesin ma oma õele.

Ma rääksin seal msnis Mariaga veel pikkalt vahepeal rääkisin ka Nicki, Joe ja Keviniga üsna pea pidid nad ka lahkuma.

"LAURA?" karjus keegi. "Mida om?" karjusin vastu. "Sa võid minna laagrisse kui tahad," ütles mu ema mu toa ukse pealt. "Ahsoo, pole nagu erilist tuju enam aga võib kah minna," ütlesin mina sellepeale.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Sponsored content





Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!   Lallu dreams come true  8. osa  4. Aprill. / UUS OSA! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Järjejutud-
Hüppa: